MŮJ PŘÍBĚH

aneb jak mě syn naučil investovat

„Můj syn mě naučil, že nemusím mít
milióny, ale stačí miliónové nápady.“

Vyplňte jméno a email a stáhněte si zdarma e-book:

JAK JÍT DO DŮCHODU MLADÝ A V BALÍKU

MŮJ PŘÍBĚH

Pracuji téměř 25 let v realitní oblasti a myslel jsem si, že o investování do nemovitostí vím všechno potřebné. Jak jsem se ale mýlil. Opakující se rutinní činnosti mi zcela zatemnily mozek. Říká se tomu provozní slepota. Dnes nechápu, jak je vůbec možné, že jsem tolik let přehlížel všechny možnosti, které jsem měl dnes a denně na dosah ruky. Ale pěkně popořádku.

... všechno začalo slibem synovi, že budeme investovat peníze, které jsem mu našetřil na stavebním spoření. Když skončil poslední cyklus spoření, bylo už nevýhodné nechávat peníze na účtu stavebního spoření. Po výpovědi smlouvy převedla stavební spořitelna peníze na náš běžný účet. Nějakou dobu tam ležely a syn se mě tu a tam zeptal kdy začneme s tím slibovaným investováním…

… stále jsem to odkládal a odkládal. Až jsem si jednoho dne řekl, že sliby dětem se mají plnit a začal jsem přemýšlet, co s naspořenou částkou udělat. Na pořádnou nemovitost to bylo málo… a tím začal tento, skoro neuvěřitelný, příběh.

Koupit a pronajímat
… až mě to jednoho dne napadlo. První investicí byla koupě domu za 100 000 Kč. Možná tomu nebudete věřit, ale i takové domy se dají najít, když víte, kde hledat. Většina z Vás by v takovém domě asi nechtěla bydlet. Normálně bych o koupi takového domu neuvažoval, ale tento dům měl nájemníky. Mají velmi nízký příjem, proto jim nájem hradí sociálka, formou příspěvku na bydlení. Měsíční nájem je ve výši 3 500 Kč. Čistý roční zisk po zdanění je u této investice neuvěřitelných 37,59 %.

Víte, že se denně draží několik desítek zajímavých nemovitostí po celé ČR, které můžete získat za velmi výhodnou cenu?

Půjčka zajištěná zástavním právem na nemovitosti
… pak mě oslovil jeden obchodní partner s tím, že potřebuje půjčit 120 000 Kč na úhradu svých závazků. Byl ochoten dát do zástavy svůj byt v OV. Půjčka přinášela splátku ve výši 3 113 Kč. Čisté roční zhodnocení po prvním roce je 15,19 %!
To je asi 30× více, než dnes dostanete na nejlepším spořícím účtu v bance!

Víte, že existuje mnoho lidí, kteří v bance neuspějí s žádostí o půjčku, i když jsou schopni splácet zajímavé splátky a zajistit půjčku svou nemovitostí?

Místo půjčky nájem, zajištěný přechodným vlastnictvím
… zanedlouho se objevil další zájemce o půjčku ve výši 110 000 Kč. Jeho nemovitost měla tak nízkou hodnotu, že jsem ji odmítl poskytnout. Pak jsem se, ale na problém podíval z jiného úhlu. Nabídl jsem mu, že dům koupím a on v něm bude bydlet 5 let v nájmu. Místo splátek půjčky, bude platit nájem. Po 5 letech mu převedeme dům zpět. Stačí uhradit náklady spojené se zpětným převodem. Nájem v tomto případě činí 4 200 Kč. Čisté roční zhodnocení je skvělých 23,19 %!

Víte, že nemusíte nechávat peníze nečinně ležet v bance, ale můžete je poslat vydělávat stejně, jako to banka dělá s vašimi penězi?

Postupně jsem zjistil, že existuje 12 způsobů jak prostřednictvím nemovitostí zhodnotit své peníze. Některé jsou víc konzervativní některé naopak víc adrenalinové. Pro každého se najde něco. Opravdu pro každého. Vím, že tomu mnoho lidí nevěří. Upřímně řečeno, než jsem se tím začal zabývat, taky bych tomu asi nevěřil. Faktem je, že pokud včas zainvestujete peníze do správných nemovitostí, tak časem zjistíte, že vůbec nemusíte chodit do práce. Nemusíte si dělat penzijní spoření, které Vám stejně ze 40 % sežere inflace. Nemusíte se starat jestli budete mít dost velký důchod na to, abyste v penzi nemuseli živořit. Stačí jen pár vhodně zvolených investic. Jediný problém spočívá v tom, vědět jak na to. Chcete-li se dovědět „jak na to“ navštivte mou realitní show. Více informací najdete ZDE.

KDO JSEM?

Objevil jsem úžasný svět investování do nemovitostí. Rád bych se o něj podělil s každým, kdo je ochotný naslouchat a vidět. Je až s podivem, do jak riskantních akcí jsou lidé ochotni vložit peníze, jen pod dojmem slibů, které nelze žádným způsobem zajistit. Na druhou stranu přehlíží skvělé možnosti investování do nemovitostí, které jim leží u nohou, jen je zvednout.

Zaháním strachy a obavy, které lidé v souvislosti s investováním mají. Vyvracím bludy a omyly spojené s investováním do nemovitostí a věřte, že jich je.

Inspiruji lidí k novým, neotřelým pohledům na investice do nemovitostí. Ukazuji lidem, jak bezpečně zhodnotit své volné finanční prostředky. Jak co nejlépe zabezpečit sebe, své děti a celou svou rodinu. Představuji lidem nejrůznější možnosti, jak si nejprve vybudovat zdroje příjmu a pak teprve přijímat závazky.

Snažím se pomáhat lidem, kteří v důsledku svých nerozvážných rozhodnutí přišli o střechu nad hlavou. Hledám způsoby a možnosti jak to udělat, aby znovu získali domov pro sebe a svou rodinu.

Napsal jsem pro vás e-book „Jak jít do důchodu mladý a v balíku", kde najdete přehled nejrůznějších možností, jak investovat do nemovitostí.

Navíc jsem spokojený máma-táta dvou úžasných bytostí.

Kačka dokončila studia na katedře Ekologie a životního prostředí Přírodovědecké fakulty UPOL v Olomouci. Společně pracujeme na obnově starých alejí.

Honza vystudoval Právnickou fakultu v Brně. Nebýt jeho pomoci a inspirace, tak tyto stránky nikdy nevzniknou. Je radost sledovat jak se oba rozvíjí jako lidé, i jako budoucí odborníci.

Miluji hory. Kdykoliv je to možné, vydávám se slézat vrcholy hor, kdekoliv to jen jde.

Vyplňte jméno a email a stáhněte si zdarma e-book:

JAK JÍT DO DŮCHODU MLADÝ A V BALÍKU