REALITNÍ SHOW

Cilem je, získat pomocí peněz uložených na stavebním spoření, během 6 měsíců pravidelné měsíční příjmy ve výši průměrného důchodu

VSTUPENKA NA REALITNÍ SHOW

 • 1
  Nepotřebujete žádné zkušenosti
 • 2
  Nemusíte investovat svoje peníze.
 • 3
  Nepodepisujete žádnou smlouvu.
 • 4
  Nemusíte se k ničemu zavazovat.
 • 5
  Nikam nechodíte, vše bude on-line.

Warren Buffett
(největší investor na světě) o správném přístupu k investování.

Nemusíte na to mít školy. Investování není hra, kde chlápek s IQ 160 porazí někoho s IQ 130.

CO JE CÍLEM REALITNÍ SHOW?

Ukázat jak můžete nejlépe využít svůj finanční potenciál ( například peníze ze stavebního spoření, penzijního pojištění, z volných finančních prostředků či z pravidelného příjmu ze zaměstnání) k tomu, abyste získali během 6 měsíců průměrný starobní důchod na který jinak musíte vydělávat nejméně 35 let.

Finanční prostředky použité ke všem transakcím jsou z majetku investora, který mi je svěřil s tím, že udělám co bude možné, abych mu během 6 měsíců zajistil pravidelný měsíční příjem nejméně ve výši průměrného starobního důchodu.

MÁM SPECIÁLNĚ PRO VÁS REZERVOVANÉ V.I.P MÍSTO V PRVNÍ ŘADĚ Z KTERÉHO VŠECHNO UVIDÍTE A USLYŠÍTE.

ZAČÍNÁME UŽ 15. 1. 2020

JAK TO BUDE PROBÍHAT?

 • Po dobu 6 měsíců budu vyhledávat investice spojené s vlastnictvím nemovitostí.
 • Dříve než bude vybraná nemovitost koupena, seznámím vás s podmínkami investice.
  V uzavřené skupině na facebooku s názvem „Tajemství investování“ budeme diskutovat o tom, zda se vyplatí danou nemovitost koupit a jaká jsou případná rizika. Tak se nezapomeňte přihlásit ať vám nic neunikne.
 • Vyhodnotíme jaký způsob zhodnocení finančních prostředků bude nejlepší.
  Bude-li to výhodné, tak nemovitost obratem prodáme. Většinu nemovitostí pronajmeme, tak abych z nich plynul pravidelný měsíční příjem.
 • Dozvíte se za kolik jsou nemovitosti pronajaty a jaké je zhodnocení vložených peněz.
  Seznámíte se s tím, jaké hlavní opatření udělat, aby byl příjem z koupených nemovitostí zabezpečen co nejlépe.
 • Pro investování budu používat způsoby, které jsem popsal ve svém v e-booku „Jak jít do důchodů mladý a v balíku“.

Vyplňte jméno a email a stáhněte si zdarma e-book:

JAK JÍT DO DŮCHODU MLADÝ A V BALÍKU

CO MŮŽETE DĚLAT NEBO ZÍSKAT?

 • Budete mít jedinečnou možnost nakouknout pod pokličku a podívat se jak to dělají jiní, aniž se tím budete vystavovat jakémukoliv riziku.
 • Můžete sledovat moje pokusy při vyhledávání vhodných nemovitostí.
 • Budete-li chtít, můžete postupovat stejně jako já a pak své výsledky porovnáme.
 • Svůj názor na každý krok můžete vyjádřit v uzavřené skupině na facebooku.
 • Můžete třeba jen kroutit hlavou co jsem si to vymyslel a neudělat vůbec nic.

DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ

Ideální řešení pro všechny není.

Existuje jen správné řešení pro Vás. Ne každá situace má zcela jednoznačně správné řešení aplikovatelné pro všechny. Správných řešení může být víc. Různé strategie přináší různý pohled na věc. Mimo jiné záleží na velikosti finančních zdrojů, které máte k dispozici, na  výši zisku, který chcete dosáhnout nebo na čase, který máte na investování k dispozici. V neposlední řadě také na druhu zvolené investice nebo míře rizika, které jste při investování ochotni podstoupit.

Nejcennější jsou informace

Čím méně lidí konkrétní informaci má tím je její cena větší. Proto se na mne jistě nebude zlobit, když Vám co nejpřesněji popíšu investiční příležitost o které uvažuji, ale neuvedu informace, které by vedly k její identifikaci dokud nebude realizována. Nebudu také zveřejňovat osobní informace, podle kterých byste mohli identifikovat konkrétní osobu, pro kterou investice nakupuji. Příště by to mohl být někdo z Vás a také byste byli raději kdyby tyto informace zůstaly anonymní.

Pokud se rozhodnu nějakou nemovitost nekoupit, tak to nutně nemusí znamenat, že není vhodná pro jiného investora. Jen nezapadá do  mnou zvolené investiční strategie. V takovém případě zveřejním identifikaci nemovitosti a může si ji koupit kdokoliv z vás.

Chcete-li rozesmát Boha, seznamte ho se svými plány do budoucna

Investování v mnoha případech nejde úplně přesně naplánovat. Přestože budete pracovat systematicky a cíleně, tak to ještě neznamená, že si můžete naplánovat přesný čas kdy narazíte na vhodnou investici. Mým cílem je během 6 měsíců dosáhnout pravidelného měsíčního příjmu ve výši průměrného starobního důchodů a dále jej zvyšovat. Může se mi to podařit mnohem dřív. Může se mi to podařit o něco později. Takový je život.

EXISTUJE JEN JEDINÉ NESPRÁVNÉ ŘEŠENÍ. NEDĚLAT NIC.

MŮŽETE:

Chodit každý den nejméně 35 let do práce a čekat co Vám stát dá nebo se o sebe postaráte sami jak jen dovedete.

Chci se naučit efektivně investovat
Můžete využít finanční prostředky, které máte uložené na účtu, kde  nic nevynáší, efektivně využít stavební spoření nebo prostředky z penzijního pojištění. O výnosech u těchto finančních produktů rozhoduje někdo jiný než Vy. Proč to nezměnit?

Čekat až Vám stát vyměří výši důchodu. Většina lidí je nepříjemně překvapena Jak málo za celoživotní práci dostanou. Nejvyšší český důchod přesahuje 100.000 Kč. Vyplácí se jen dvěma lidem.

Chci zdvojnásobit svůj budoucí důchod
Důchod, který jednou dostanete bude činit cca 40 – 60 % Vaší poslední výplaty. Pokud se nepostaráte včas o to, aby jste si sami zajistili jeho zvýšení, tak z čeho budete hradit ten rozdíl mezi důchodem a Vašimi současnými příjmy?

Se spokojit s průměrným důchodem který byl  k 31.3.2018 ve výši 12 347,- Kč, nebo se rozhodnete, že se o svůj důchod nejlépe postaráte Vy sami a taky si sami určíte jak bude velký.

Chci získat pravidelný pasivní příjem navíc
Můžete celý život pracovat a čekat jestli vám zaměstnavatel zvýší výplatu nebo stát přidá na důchod. Můžete vzít svůj osud do vlastních rukou a  naučit se investovat.
Získáte pravidelný měsíční příjem kvůli kterému nemusíte každý den chodit do práce.

Se zařadit mezi 1/10 seniorů, kteří mají penzi vyšší než 14.051 Kč nebo také mezi 1/10 seniorů, kteří mají důchod nižší, než 8.576 Kč měsíčně.

Chci se mít v důchodu dobře
Jedno je naprosto jisté. Když se o sobe nepostaráte Vy, tak to za Vás nikdo jiný neudělá. Investovat do nemovitostí můžete začít v každém věku. Budete se divit – nejsou na to potřeba žádné velké peníze, jak si většina lidí myslí. Také to není nic složitého.Investovat může úplně každý. Kdo říká, že nemůže, tak nechce.

Stejně jako cca 8.000 důchodců dostat nejnižší penzi, která je v současné době je 3.470,- Kč, nebo investovat, abyste se měli lépe.

Chci bezpečně zhodnotit své volné peníze
Můžete investovat do akcií  nebo do zlata o kterých ráno nevíte jako hodnotu budou mít večer.  Můžete bezpečně investovat do nemovitostí, které mají svoji hodnotu  za každých okolností a navíc přináší pravidelný měsíční příjem.

Podle odborníků by měli mít senioři do důchodu naspořeno minimálně 1.500.000,- Kč. Slovy Jiřího Paroubka se ptám: „Kdo z Vás to má?“

Chci aby moje peníze vydělávaly. Peníze buď vydělávají nebo ztrácí na hodnotě. Nic mezi tím
Zjistíte, že například penzijní spoření je ten velmi málo efektivní způsob jak se zabezpečit na stáří. Peníze ve vašem penzijním spoření ztrácí díky inflaci na hodnotě. Můžete mít hodně naspořeno, ale reálná hodnota peněz za dobu spoření díky inflaci klesne o 40 -  60%.