Investoval do nemovitostí jednu výplatu a vydělal balík

Na investice do nemovitostí někdy stačí jedna výplata.  Honza Michalitschke je sympatický mladý muž, který kreativně přemýšlí o své budoucnosti. Ví, že jediný kdo se nejlíp postará je jeho finanční zajištění je on sám. Neváhal a vzal osud do svých rukou. Dříve pracoval jako kurýr pro firmu Košík. Neměl mnoho peněz a proto se zaměřil na levné nemovitosti, jako jsou třeba garáže. Jednou takovou vydražil ve Velkých Opatovicích v okrese Blansko. Stála pouhých 29.000 Kč. Tržní ceny garáží se v této lokalitě pohybují od 150.000 do 250.000 Kč.

12 možností jak investovat do nemovitostí můžete najít v e-booku „Jak jít do důchodu mladý a v balíku“, který si můžete ZDARMA stáhnout ZDE.  Každý si najde způsob investování, který vyhovujeme právě jemu. Není to žádná věda. Zvládne to každý kdo umí číst, psát, telefonovat a má kalkulačku v mobilu.

Jak dlouho musíte pracovat, abyste vydělali takový balík? Honzovi na to stačilo několik minut na dražbě, které se zúčastnil poprvé v životě!

Jak hledat podobné nemovitosti a získat z nich maximální zisk se dozvíte na akci s názvem REALITNÍ SHOW 2020 na kterou se můžete přihlásit ZDE. Do konce února můžete navíc získat slevu 25 % na vstupné. 

Jak ukazuje Honzův případ, do nemovitostí může investovat úplně každý. Kdo říká, že investovat nemůže, tak nechce. Nemusíte mít žádné velké zkušenosti. Pro účast v dražbě potřebujete mít pouze připojení na internet. Většina dražeb je elektronických. Vybranou nemovitost dražíte z tepla svého obýváku nebo při svačině v práci.

REALITNÍ SHOW 2020 máme uzavřenou skupinu na facebooku. Je to investorská kuchyně, kde probíráme jednotlivé investice ještě dřív než je koupíme. Jako první jsme koupili rodinný dům nedaleko Brna za 100.000 Kč. Dům jsme pronajali za 6.500 KčRoční zhodnocení je 78 %. Kolik vám dá banka ve které máte uloženy svoje peníze? Přihlásit do uzavřené skupiny na FB se můžete ZDE.

V nejbližší lekci se budeme připravovat na dražbu rodinného domu za vyvolávací cenou 120.000 Kč. Můžete se jí zúčastnit i Vy.

Jiří Židů
autor, který naučí každého, kdo o to opravdu stojí, jak se o sebe postarat, pomocí investic do nemovitostí.